Pobierz już teraz!

Działamy na rynku od 1996 roku. Od samego początku związani z branżą projektowo-produkcyjną wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i konstruowaniu form wtryskowych. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza naszego zespołu pozwala nam na zapewnienie wysokiej jakości usług. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta, który może liczyć na naszą fachową pomoc. Staramy się, aby nasz Klient był zadowolony z każdego etapu współpracy z naszą firmą. 
Wraz z rozwojem firmy uruchomiliśmy kolejne działy: drukowanie i prototypowanie 3D.

Nasze usługi realizujemy zarówno na potrzeby firm z różnych branż, min. przemysłowej, produkcyjnej oraz medycznej, ale także dla osób prywatnych. 

 

Zapraszamy do współpracy.

Kim jesteśmy?

Zamów swój wydruk 3D

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Napisz do nas!

Skontaktuj się z nami!

Imię
Nazwisko
E-mail:
Krótka wiadomość:
Prześlij plik (.STL, .STEP, .OBJ)
Termin
Wyślij
Wyślij
Form sent successfully. Thank you.
Please fill all required fields!

32-020 Wieliczka

Śledziejowice 222

RANDRAFT

Wszelkie prawa zastrzeżone     ©    RANDRAFT 2020

Zajrzyj do nas na:

Działamy na rynku od 1996 roku. Od samego początku związani z branżą projektowo-produkcyjną wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i konstruowaniu form wtryskowych. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza naszego zespołu pozwala nam na zapewnienie wysokiej jakości usług. Zawsze wychodzimy na przeciw oczekiwaniom Klienta, który może liczyć na naszą fachową pomoc. Staramy się, aby nasz Klient był zadowolony z każdego etapu współpracy z naszą firmą. 
Wraz z rozwojem firmy uruchomiliśmy kolejne działy: drukowanie i prototypowanie 3D.
Nasze usługi realizujemy zarówno na potrzeby firm, w tym przemysłu, produkcji i wielu innych branż w tym również medycznej, ale także dla osób prywatnych. 


Zapraszamy do współpracy.

Kim jesteśmy?

Działamy na rynku od 1996 roku. Od samego początku związani z branżą projektowo-produkcyjną wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i konstruowaniu form wtryskowych. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza naszego zespołu pozwala nam na zapewnienie wysokiej jakości usług. Zawsze wychodzimy na przeciw oczekiwaniom Klienta, który może liczyć na naszą fachową pomoc. Staramy się, aby nasz Klient był zadowolony z każdego etapu współpracy z naszą firmą. Wraz z rozwojem firmy uruchomiliśmy kolejne działy: drukowanie i prototypowanie 3D.
Nasze usługi realizujemy zarówno na potrzeby firm, w tym przemysłu, produkcji i wielu innych branż w tym również medycznej, ale także dla osób prywatnych. 


Zapraszamy do współpracy.

Jak przebiega realizacja

tworzenia produktu?

W ostatnim etapie projekt jest akceptowany jako prototyp przez klienta, a następnie następuje przejście do etapu produkcji oczekiwanego produktu.

3

.

.

.

.

.

 

Zbieranie najważniejszych informacji na temat przyszłego projektu. Nasi projektanci skupiają swoje myśli nad wizualizacją projektu i przekazują pomysły do działu marketingowego.

1

Dział marketingu współpracuje z projektantami i kontaktuje się bezpośrednio z klientem. Klient akceptuje warunki realizacji projektu i przechodzimy do realizacji produkcji prototypu.

2

.

.

.

.

.

 

Jesteś

zainteresowany

naszą ofertą?

Wydruk w najnowszej

technologii LFS.

Swój model wydrukujesz na drukarkach najnowszych technologii.

Najnowsza technologia

druku 3D.

Drukuj w najlepszej technologii

Low Force Stereolithography™ (LFS).

Wybór dokładności

wydruku 25-100 μm.

Wybierz dokładność wydruku dla Twojego modelu i ciesz się rzeczywistymi wymiarami.

Szybka realizacja zamówienia.

Szanujemy Twój czas, dlatego dzięki naszym fachowcom i nowoczesnym drukarkom – Twój wydruk znajdzie się szybko w Twoich rękach.

Wybór materiału.

W zależności od elementu jaki chcesz wydrukować, ważny jest właściwy dobór materiału. Nasi eksperci doradzą, który z materiałów będzie odpowiedni

dla Twojego detalu.

Wydruk modelu w ciągu 24 godzin

Akceptacja warunków za usługę

+48 664 335 387

+48 12 357 79 56

druk3d@randraft.pl

info@randraft.pl

OBSŁUGA KLIENTA

USŁUGI DRUKU 3D